Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drilona Musa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  62
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
Drilona Musa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arlinda Gaxherri

Shkendije Mujaj

Nora Muqaj

Bleta Mulliqi

Jehona Sopi

Mimoza Mustafa

Edita Sopjani

Adelina Thaçi

Monika Salihu

Mirsa Kerceli

Tags: Drilona Musa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet