Drinche (Valdrin Abazi)
Drinche (Valdrin Abazi)

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Valdrin Abazi:

Biografia

BIOGRAFIA: Drinche (Valdrin Abazi) është një autor këngësh dhe dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 8 Maj 2022, Drinche publikon videoklipin "Xinxilushe (Remix)", në bashkëpunim me Gjon. Orkestrimi i këngës vjen i punuar nga vetë Drinche....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0