A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Drini Causholli

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Drini Causholli është një këngëtar i njohur. Në Maj 2004, Drini Causholli merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Udhetimi". Në Prill 2005, Drini Causholli merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Ta Them Ne Sy". Në Shtator 2005, Drini Causholli merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2005 me këngën "Iluzion"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ardi (Ardian Hasaj)

Rapp Dogg

Nysret Hyseni

Chika

Heldi Kraja

Mc Mitrovicali

Ilir Kazaferri

Arjan Effecti

Gilan G

Amet Azizi


Tags: Drini Causholli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019