A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Drinor Zymberi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
Drinor Zymberi is a popular songwriter.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Dritan Shtylla

Skender Doshlani

Xhavit Ujkani

Klodi Shehu

Besnik Zikolli

Perparim Ademi

Spartak Tili

Florian Zyka

Hekuran Prenaj

Qazim Kryeziu


Tags: Drinor Zymberi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019