Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
Drita Ademi është një shkrimtare e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Mimoza Bici

Irina Hysi

Erina Çoku

Viktoria Xhako

Drita Fejza

Lediana Kapaj

Fatmire Duraku

Natasha Limaj

Anila Varfi

Sadije Aliti

Tags: Drita Ademi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet