Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drita Musliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  79
  • Vendlindja:
  • Kumanovë 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Drita Musliu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Drita Musliu eshte nje kengtare shqiptare nga Kumanova. Më datë 1 Tetor 2008, Aziz Murati & Drita Musliu publikojnë videoklipin "Lulija Belëholla"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentKthehu O Vella

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adelina Pireva

Odeta Dervishi

Shqiponja Muhaxheri

Sherife Sherifi

Saranda Imeri

Elita Reçi

Alma Gashi

Elinara Shehu

Liria Dedvukaj

Blerina Braka

Tags: Drita Musliu


Komente mbi këtë artist