Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Drita Porocani

Nuk ka akoma asnjë votë

Drita Porocani është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Edona Rudaku

Valbona Hani

Megi Ethemi

E Magjistruara

Armira Gashi

Liliana Shkodrani Bici

Ditaa

Kristjana

Gjenifer Drizi

Beslinda Shurdhani

Tags: Drita Porocani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet