Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drita Ukaj - As Fejesen, As Martesen Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


e sheh ti une ne dashni kam humb,
nuk po mundem askend ta du
e shoh veten si nje te huaj,
vec ta dish sa shume po vuaj

ti nuk pate ftyre me me pa perballe
se dashuron nje tjeter vajze
ke humb koken e mua sme flet
asgje nga ne tash nuk ka mbet

2x
as fejesn as martesen kurre
ne jete ske me i kuptue
pse me braktise e din vec zoti pse
smujte me me dashurue

fajtore e pafaj un jam
qe ti dhashe krejt cka kam
enderra ime smu plotesua
ajo tjetra te thote te dua

4x
as fejesn as martesen kurre
ne jete ske me i kuptue
pse me braktise e din vec zoti pse
smujte me me dashurue


Ky tekst u dërgua nga tropojanja malesoreDrita Ukaj
Publikimi: 30/04/2013


Drita Ukaj - As Fejesen, As Martesen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Fejesen, As Martesen".
3. Video është e këngës "As Fejesen, As Martesen", por nuk këndohet nga Drita Ukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drita Ukaj:


Komente 0