TEKSTESHQIP

Drita Ukaj
Cokollata
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cokollata" kënduar nga Drita Ukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor finalizohet në ekranet tona i ilustruar mjaft mirë edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 15 Korrik 2013.