Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dritan Ajdini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Dritan Ajdini është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 30 Gusht 2011, Dritan Ajdini publikon videoklipin "Baba Sherifi". Më datë 12 Maj 2012, Dritan Ajdini publikon videoklipin "S'thyhet Jo Tepelena". Më datë 4 Gusht 2013, Dritan Ajdini publikon videoklipin "Shqiperi Nuri". Më datë 24 Tetor 2014, Dritan Ajdini publikon videoklipin "Do Vi Nuse Te Te Marr". Në Maj 2015, Dritan Ajdini merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Je Dhurate". Më datë 13 Nëntor 2015, Dritan Ajdini publikon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ledio Arapaj

Nimet Sulkaj

Bledar Hoxhaj

Behar Spahiu

Fatos Xhaferi

Rrapo Hazizaj

Gramoz Tomorri

Altin Malo

Perlat Pashaj

Refat Sulejmani

Tags: Dritan Ajdini, Dritan Hajdini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet