TEKSTESHQIP

Dritan Ajdini
Baba Sherifi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Baba Sherifi" kënduar nga Dritan Ajdini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u plotësua me të gjithë komponentët e saj, projekti vjen i finalizuar tek publiku i ilustruar në sferën vizuale me klip muzikor, i cili u publikua me datë 30 Gusht 2011.