TEKSTESHQIP

Dritan Ajdini
Lule Me Te Bukur S'ka
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lule Me Te Bukur S'ka" kënduar nga Dritan Ajdini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor u lansua në tregun e gjerë të muzikës i realizuar mjaft këndshëm me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 13 Nëntor 2015.