TEKSTESHQIP

Dritan Ajdini
Zjarr Zjarr
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zjarr Zjarr" kënduar nga Dritan Ajdini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor është bërë i disponueshëm tek audienca nga ana vizuale edhe me një videoklip, i cili u publikua më 19 Korrik 2017.