TEKSTESHQIP

Dritan Ajdini
Zot O Zot Bekoje Çiftin Sot
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zot O Zot Bekoje Çiftin Sot" kënduar nga Dritan Ajdini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një atmosferë të shtuar, projekti përcillet tek fansat i realizuar në prizmin vizual me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 26 Shtator 2018. Autor i tekstit është Mario Kaja.