Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritan Jashari - Cika E Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

prej ka je timoj mrekullie
ku ri me rob,ku rin me shpie
lene ti nanen ec me mueemrene
besa ciko mke shitue

refreni:
cika e bukur esht si guri
zemren sec ma mori
s'me sherojn dot as doktoret
sa keq me semuri

por as doktoret dum si japin
si te shastisursyt i hapin
diagnoza Cika e bukur
dhe ilaci nje e puthur


Dritan Jashari - Cika E Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cika E Bukur".
3. Video është e këngës "Cika E Bukur", por nuk këndohet nga Dritan Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dritan Jashari:


Komente 0