Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritan Jashari - Jeta Eshte Interes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shpesh mendoj ditet e mia
kur pa hile ishte shoqnia
tash kan ardh koh tliga
dallavere e intriga
se ne mes eshte leku i shkret
bujaria ka humb krejt

Refreni:
Vaj vaj vaj medet
o ka hum shoqnnia krejt
sot eshte jeta interes
vetem leku eshte bo ves

Mjeri ai qe esht i drejt
nuk e di cka po i ngjet
shum beson robi i mjer
vec paraja sot ka vler
sdo tia dij kush per shoqni
vetem leku esht numer 1

Refreni:
Vaj vaj vaj medet
o ka hum shoqnnia krejt
sot eshte jeta interes
vetem leku eshte bo ves


Dritan Jashari - Jeta Eshte Interes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Eshte Interes".
3. Video është e këngës "Jeta Eshte Interes", por nuk këndohet nga Dritan Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dritan Jashari:


Komente 0