Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritan Maraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Ulqin 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Dritan Maraj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Në Gusht 2008, Dritan Maraj merr pjesë në Festivali I 46-te Shkoder me këngën "E Dua Detin". Në vitin 2012, Dritan Maraj merr pjesë në X Factor Albania 1. Në vitin 2013, Dritan Maraj merr pjesë në The Voice Of Albania 3....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

The Voice Of Albania

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Dritan Maraj

Komente 0