Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Dritan Maraj - Kthehu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

19/08/2012

2012-08-19T15:44:45+00:00ekzistojn 1000mij fjal qe te them kthehu te un,
ekzistojn dite te tera vec dhimbje e net pa gjum
mtrego tlutem ku gabova qe shpinen ti ma ktheve
trego tlutem ku gabova qe zemren ti ma theve

rri i ulur dhe mendoj si tani do un jetoj
nga mendja un smund tlargoj
rri i ulur i vetmuar mundem qe ta harroj
ate dit kur ti mthe lamtumire nuk dua te shpresoj
ndoshta keshtu eshte me mir
pa ty jeta kalon ngadal, cdo dit e kam me veshtir
ishe gjeja me e shtrenjt me ty cdo gje kishte kuptim
ndersa tani mir e di se per ne mbrapa ska kthim

cka duhet te bej tani nese cdo gje mes nesh u kry, mos duhet te qaj cdo nat, edhe tendrroj se ende jam me ty,

rri i ulur dhe mendoj si tani do un jetoj
nga mendja un smund tlargoj
rri i ulur i vetmuar mundem qe ta harroj
ate dit kur ti mthe lamtumire nuk dua te shpresoj
ndoshta keshtu eshte me mir
pa ty jeta kalon ngadal, cdo dit e kam me veshtir
nuk dua te shpresoj qe do kthehesh perseri, nese mund dicka te bej nuk dua nuk dua ta di

nuk dua te shpresoj
ndoshta keshtu eshte me mir
pa ty jeta kalon ngadal, cdo dit e kam me veshtir
nuk dua te shpresoj qe do kthehesh perseri, nese mund dicka te bej nuk dua nuk dua ta di


Ky tekst u dërgua nga  ronni202
Më Shumë Këngë Nga Dritan Maraj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet