A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kur Zgjohem

Kur zgjohem nga gjumi s’nxitohem,
Ve kembet ne truall i humbur, I vrare,
Ndez nje cigare dhe rri e mendohem
Se c’enderr kam pare.
Keru ndryshoj une nga ty, or i marre!...

- poezi nga Dritero Agolli


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  34

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019