A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dritëro Shaqiri

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Age:
  • 40
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dritëro Shaqiri is a popular singer of Citizens' Traditional & Traditional Wedding music. Në Qershor 2002, Dritero Shaqiri merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Tani E Shoh". Në vitin 2003, Dritero Shaqiri publikon albumin "Dritëro Shaqiri". Në vitin 2003, Dritero Shaqiri publikon albumin "Beqare". Në Dhjetor 2005, Dritero Shaqiri merr pjesë në Zhurma Show 2005 me këngën "Ti Do Te Vish". Në Dhjetor 2008, Dritero Shaqiri merr pjesë në Zhurma Show 2008 me këngën "Te Keputa Por Si Nje Lule". Në vitin 2005, Dritero Shaqiri...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Ne Dasem (2015)

Per Ju (2014)

Mos Me Pyetni (2012)

Ti Do Të Vish (2005)

Beqare (2003)

Dritëro Shaqiri (1997)


» Add A Song »

Lej Kto Fore
Fal Zemer Fal
Te Dua
Jam Pa Dashuri
Rrak Tak
Dite E Mirë Shihet Ne Mengjes
Ti Qaje Une Te Shikoja
Mos Me Pyetni
Shkurt Shkurt
Fol Moj Zemer


Related Artists:

Edi Furra

Shkelzen Shpenadija

Bajram Asllani

Arbër Arapi

Diamond

Tini (Vlorentin Vladi)

Enigma

Bekim Kastrati

Behar Lekaj

Marlen Qelia


Tags: Dritero Shaqiri, Dritro Shaqiri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019