Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Dritëro Shaqiri - Maturant  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

24/03/2015

2015-03-24T07:48:53+00:00kush te tha moj mikja ime se ni dit kam met harru hajde sonte qmallemi Ne maturen me festu

dot këndojmë e dot festojmë sat jem gjallë s'do ta harrojmë ma te bukur se ne sonte s'do te jet askush ne bot.

(X 2)
maturant n'matur sot jena se kjo natë esht veç një herë ju uroj gjithëve nga zemra te paqi fat ju ne ketë jet

profesori po vallëzon i pari me vasha dhe djem te rij gota zbrazet mbushet zemra me kujtimet e shoqëri-se

dot mendojmë e dot festojmë sat jem gjall s'do ta harrojmë ma te bukur se ne sonte s'do te jet askush ne bot.

(X2)
maturant n'matur sot jena se kjo nat esht veç një herë ju uroj gjithëve nga zemra te paqi fat ju ne ketë jet

(X 2)
maturant n'matur sot jena se kjo natë esht veç një herë ju uroj gjithëve nga zemra te paqi fat ju ne ketë jet


Ky tekst u dërgua nga Antigona
Më Shumë Këngë Nga Dritëro Shaqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet