Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritëro Shaqiri - Jam Pa Dashuri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kam zjarrmi e nuk jam mirë
Por nuk muj të rrij i shtrirë
Rrugëve vetëm po shetitem
Ndarjen e jetoj vështirë
Si i lidhur në zingjirë
Të gjithë me mua po quditen

Dashuri çka ke qëllim
T'më gëzosh , a veç pikëllim
Do t'ju dhurosh vetem vetmi a?
Xhelozi a ke mbarim ?
Pse rendon ti shpirtin tim ?
E me percjelle ti sikur hija

Jam pa dashuri , si gjepi pa pare
Si një duhanxhi , kur mbetet pa cigare
Ah pa dashuri , si zjarri në letër
Sikur pa raki , një boem i vjetër


Ky tekst u dërgua nga Green Eye

Dritëro Shaqiri - Jam Pa Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Pa Dashuri".
3. Video është e këngës "Jam Pa Dashuri", por nuk këndohet nga Dritëro Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dritëro Shaqiri:


Komente 0