Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritëro Shaqiri - E Ku Te Gjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1


larg si te ndjej dhe me duket qe te sho me syt e tu te magjepsur ditet i kaloj netet e pranvere sa ngadal pa ty pom shkojn nuk ka mengjes qe nuk mendoj dhe te kujtojjjjj

ref:
eh ku te gjej e ku te kam me mungon qe ste kam pran e ku te gjej e ku te kam ku je fshehur mi vodhe te gjitha te shkret me la a sa jam djegur pa te pa me djeg nje mall ah ku te gjej a ku te kamm

larg si te ndjej dhe me duket qe te sho me syt e tu te magjepsur ditet i kaloj netet e pranvere sa ngadal pa ty pom shkojn nuk ka mengjes qe nuk mendoj dhe te kujtojjjjj

ref:
eh ku te gjej e ku te kam me mungon qe ste kam pran e ku te gjej e ku te kam ku je fshehur mi vodhe te gjitha te shkret me la a sa jam djegur pa te pa me djeg nje mall ah ku te gjej a ku te kamm


Ky tekst u dërgua nga Kolosi

Dritëro Shaqiri - E Ku Te Gjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Ku Te Gjej".
3. Video është e këngës "E Ku Te Gjej", por nuk këndohet nga Dritëro Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dritëro Shaqiri:


Komente 0