TEKSTESHQIP

Dritëro Shaqiri
Tungjatjeta Shqiptarëve
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tungjatjeta Shqiptarëve" kënduar nga Dritëro Shaqiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.