TEKSTESHQIP

Dritëro Shaqiri
Të Dua
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Të Dua" kënduar nga Dritëro Shaqiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u plotësua me të gjithë komponentët e saj, produkti muzikor u përcoll i punuar me shije edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 18 Mars 2015.
Pjesë e albumit:
Te Dua
Renditja:
Top 200