TEKSTESHQIP

Dritëro Shaqiri
Jetoj Veq Per Ty
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jetoj Veq Per Ty" kënduar nga Dritëro Shaqiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 3 Nëntor 2016, Dritero Shaqiri publikon videoklipin "Jetoj Veq Per Ty".