Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Driton Ajeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  9
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 40 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Driton Ajeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai është i martuar ka dy fëmijë dhe jeton në Zvicër. Ka bere mjaft këngë deri më tani të cilat janë bërë hite dhe dëgjohen shumë. Edhe pse këndon kryesisht Pop, kohëve të fundit êshtë i kyqur edhe në muzikën popullore, pasi që Dritoni është njohës i mire i muzikës popullore shqip. Më datë 3 Maj 2010, Driton Ajeti publikon videoklipin "Thirma Emrin". Më datë 3 Maj 2010, Driton Ajeti publikon videoklipin "Ritmi Rinor". Më datë 19 Shkurt 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Metiz

Neki Emra

Andin Randobrava

Vedat Ademi

Hekuran Krasniqi

Alberti

Vlashent Sata

Erjon Beci

Faton Rugova

Mr.Safet

Tags: Driton Ajeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet