Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Driton Avdija

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Driton Avdija është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 10 Shkurt 2019, Driton Avdija publikon videoklipin "Ktheja Shpinen" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Për instrumentalin është kujdesur Xhimi On DË Beat, i cili është e producent i kësaj kënge. Incizimi është bërë në studion incizuese NXME (Manhattan Beach Recording). Saga Lagin e ka bërë miksimin dhe masterizimin e këngës, me videoklipin e realizuar me regji të Alex Schmoll. Kjo është kënga e parë e kompletuar nga ana vizuale...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jango Tonny

Alb-G

Az-M

Big L

Mr.Don

Mad Boy

Real K

KOG

Brave-L

Hustle5k

Tags: Driton Avdija


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet