A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Driton Obertinca

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Driton Obertinca is a popular singer. Më datë 8 Korrik 2008, Dritton publikon videoklipin "Edhe Bon Edhe Sbon", në bashkëpunim me Rrufeja. Me këtë këngë, Dritton merr pjesë në Zhurma Show 2008 në vitin 2008. Më datë 20 Nëntor 2008, Dritton publikon videoklipin "Te Kerkoj". Me këtë këngë, Dritton merr pjesë në Zhurma Show 2009 në vitin 2009. Më datë 16 Nëntor 2011, Dritton publikon videoklipin "Pa Falje". Më datë 19 Maj 2012, Dritton publikon videoklipin "Me Gjithe Shpirt". ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Life Soldier

Explicit

Valon Buquku

Valon Rama

Acidi

Herolind Ramabaja

Ergin Brahimi

Papushi

Napoleon

Potera


Tags: Dritton, Driton, Obertinca, Drittoni, Dritton Shabani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019