TEKSTESHQIP

Dritton
Pse Gabim Dashuroj
Lyrics

real story menreal Life reaL lov real lov meen
YaaHh....

Ja nisi si Shoqni pa Kalu en dashni
keit kohen rri ne mendimet e zi
Tutna met kallxu e mu shpreh sa T`du Krejt kohen tu menu qysh mos met lendu
Dikur jom kon dreq ti M`shendrrove N`meleq Jom kon shum i keq po u bona i mir vech
Jetoj me merzii gabim rash ne dashni Deri dje shoqni e sot en zemer em ki hi
Per mu je inspirim per jet teme vazhdim qe une kom ndryshim meriton falenderim
Qdoo femen ke mu shkrry pse ndryshova me ty qdo qast qe T`shoh me sy M`regjistroheet N`kry
Kur ma permen tjeter kon dije shumme demton Po ti at se menon qe ni shok osht kat DON
Kurr sdo T`marr guxim te tregoj per kete gabim se paramenoj en reagim kur tem thu N`perfundim


dRiton a pi she shka je ka ban...

Shum em vje qe ta zbuloj se sa te dashuroj mas shumti deshiroj qe zemren tone ta sundoj
Menona qysh erdh ky qast krejt pahiri ske me kast qysh zon qit en kit rast per ni femen tjom i plast
Kaa qe loti M`pikon kur menja apet em shkon i thom vetes DRITON A PI SHE SHKA JE KA BON
sot ke ndryshe jom dashurin gabimisht e kom po menoj qe T`du T`thom po tutna mes T`boj dom
Qdo onderr qe sho N`gjum jemi vetem ti dhe un osht vech onderr e sen ma shum qe sme qon kerkun
Edhe kur najkush nervoz em bon ti gjethmon ma kalon si engjell me ndihmon qdo san mir me ty M`shkon e nashta ti si shok M`don e ma larg nuk menon ky sen pom shkatrron vujtjet po mi shton
As pak se kom leht far pozite jom me jet po T`pakten afer em ka met kjo dashni e vertet

DËRGOI: