Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drop G

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Drop G është një dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. DJ Drop G është bërë pjesë e labelit “Spnnin Records”, të cilët njihet si një ndër grupimet më të mëdhenj në përfaqësimin e DJ/Producereve në gjithë botën. “Spinnin Records” është label në të cilin morën hapat e parë emra të njohur si Calvin Harris, Avicii, Martin Garrix e shumë të tjerë. Drop G fillimisht ka publikuar një projekt remix në bashkëpunim me Labi Ramajn,j i cili jeton në Norvegji. DJ nga muaji qershor pritet të filloj publikimet e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Deniss Mitcelli

Cricket

Alex Lupa

Dj Benity

Rinor Kastrati

Dj Dalool

Dj Aldo

Labi Ramaj

Alban Chela

Dj Vicky

Tags: Drop G


Komente mbi këtë artist