Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dua Lipa - Save Someone Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I'm here for you
And if you just breathed your last breath
I'd give you my air 'til I had nothing left
I'd never let you go

If you were on the edge of a bridge
I'd push you to live
I'm your parachute, don't you ever forget
And if you get the chance to return the gift

Promise me you'll save someone
If you can, if you can
Save someone
Understand, understand
Some have been chosen to wake up the broken
Promise you won't turn away
Oh, save someone
Dua Lipa
Publikimi: 03/02/2017


Dua Lipa - Save Someone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Save Someone".
3. Video është e këngës "Save Someone", por nuk këndohet nga Dua Lipa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dua Lipa:


Komente 0