Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Duchi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Duchi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Prill 2005, Duchi merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Te Ndjej Ne Afersi". Në Prill 2006, Duçi merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Te Kam Moj Nje". Më datë 3 Nëntor 2008, Duchi publikon videoklipin "Te Lutem Kthehu". Më datë 13 Shkurt 2012, Duchi publikon videoklipin "Fat I Shkruar". Më datë 26 Shtator 2017, Duchi publikon videoklipin "Fjale Thashetheme". Më datë 15 Nëntor 2017, Duchi publikon videoklipin "Vet E Kam Pelqy"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Astrit Halitaj

Andi Mezini

Ejup Gimolli

Lumni Tershana

Agron Pefqeli

Ali Gërguri

Yll Sufaj

Avni Mehmeti

Sead Asllani

Fadil Aziri

Tags: Duchi, Duci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet