Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
DUK është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLahuta E Mc'së 2002-2012


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Viagra

Legjenda

Ummet

Niku

Danny Boy

Agon Nimani

Bigg V

Kacho

Sony NRG

Xhema Aka Jemayli

Tags: Duk


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet