Dukagjini
Dukagjini

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Dukagjini është një produksion i njohur. Dukagjini eshte nje produksion muzikor nga Albumet E Hiteve Sikur Nga Meda, Ermali, Shyhrete Behluli, Mahmut Ferati, Vjollca Haxhiu edhe sepse Meda E Ka Grupin E Vet Qe Jane: Visari, Faruku, Niki Dhe Bejne Live Kenga Meda Qe Ne Vitet E Ka Hapur Ne Gjermani Ne Bad Krossingen Siq Familja E Tij Iken Prej Luftrat Serbe Te Jugoslavise Direkt Meda E Lansoi Albumin Ne 2002 "Ku Je Ti" bashke me Produksionin Emra Com Dhe Me Jehona Production Dhe 2004 E Be...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0