TEKSTESHQIP

Dule Malindi
Dy Te Bukura
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Te Bukura" kënduar nga Dule Malindi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor erdhi i finalizuar tek fansat nga sfera vizuale edhe me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 30 Tetor 2013.