Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Mbas Teje Jam Nis Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mbas teje jam nise oj qike
krejt ti me ke mbyt
gjithe paret ti mi harxhove
tash thote ma ke dite (2)

Mos u bane shejtan moj qike
pse me provokon
edhe kote e kote oj qike
paret mi harxhon (2)

Jeta eshte e gjate oj qike
ti mos bane hajgare
me ke dasht per interes
ke qen hileqare (2)

Mos u bane shejtan moj qike
pse me provokon
edhe kote e kote oj qike
paret mi harxhon (2)Nuk kemi video për këtë këngë.


Duli
Publikimi: 20/03/2016


Duli - Mbas Teje Jam Nis
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbas Teje Jam Nis".
3. Video është e këngës "Mbas Teje Jam Nis", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0