Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Ndarja Jone Ishte Gabim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30Kam mar vesht se paske djal ti me at qe je martu më kan than se emrin tim djalit tend ja paske vu je martu e jam martu fati jon qenka keshtu jam ba bab e je ba nan e gjithcka po na ndan

REF
ndarja jon ishte gabim me beso shpirti im (x2)

Jemi t'huj ne ket bot por na ngjit nje dashuri mos i thuj ti as kerkujt se tkam dasht prej femiri je martu e jam martu fati jon qenka keshtu jam ba bab e je ba nan e gjithcka po na ndan

REF
ndarja jon ishyte gabim me beso shpirti im (x2)
ndarja jon do te jet gabim gjithe her shpirti im (x2)


Ky tekst u dërgua nga LegaDuli
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2005


Duli - Ndarja Jone Ishte Gabim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarja Jone Ishte Gabim".
3. Video është e këngës "Ndarja Jone Ishte Gabim", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 2