Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Ti Larg Shkove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Nata e fundit ishte ndarja jon lotove falje nga un moj per se fundi her kerkove 2x

Ti mos qaj se nuk gabove ti ske faj nuse qe shkove 4x

Ti mos qajjjjjj

Puthja e fundit ishte lamutmir moj zemer pa ty jeta nuk pom gjen vend per tjeter 2x

Refren :

Ti mos qaj se nuk gabove ti ske faj nuse qe shkove 4x


Ky tekst u dërgua nga Merush (3 FukiDuli
Publikimi: 01/12/2004


Duli - Ti Larg Shkove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Larg Shkove".
3. Video është e këngës "Ti Larg Shkove", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0