Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Dashni Pa Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Asnjeher mos me kerko
Asnjeher ne emer mos me thirr
Me mir tash se me von
Un met than ty Lamtumir.

Shko a don zemren prap me ma thy
A sesh boll a nuk je fry
E pa ftyr paske qellu
Dje me at e sot me mu
Zdi sa her me ke mashtru.

Ref 2x:
Dashni pa zemer nuk perjetohet
Sa her te fala e ti prap me ke lendu
Njeher largohesh
Pastaj pendohesh
Jeten reale asnjeher se ke kuptu.

Nuk di kaq posht si kam ra
Nje si ti ket me ma ba
Une qe kurr sjam tradhtu
Por ja tash e kam provu.

Shkoo a don zemren me ma thy
A sesht boll a nuk je fry
E pa ftyr paske qellu
Dje me at e sot me mu
Zdi sa her me ke mashtru.

Ref 2x:
Dashni pa zemer nuk perjetohet
Sa her te fala e ti prap me ke lendu
Njeher largohesh
Pastaj pendohesh
Jeten reale asnjeher se ke kuptu.


Ky tekst u dërgua nga Toni Sweet   suatamzajDuli
Publikimi: 22/12/2012


Duli - Dashni Pa Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni Pa Zemer".
3. Video është e këngës "Dashni Pa Zemer", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0