Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Beso Mos Beso Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

thuaj sa yje qjelli ka, smundesh mi numru,aq lot m'kan piku dhe mu,prej kur je largu

po habitesh dhe zbeson,se nje mashkull po loton(2her)

ref:
BESO mos beso,lot e mia jan keto,
kurr spaske pa,
mashkull qe esht duke qa(2her)
Duke qaa....

nuk esht turp per me lotu,
esht turp me tradhtu,
sesht mekat me dashuru,
por esht me mashtruu...

kto vedi paske pas,
andaj zemren ma ke plas,
kto vedi paske pas,
prandaj zemren ma ke plas

ref:
BESO mos beso,lot e mia jan keto,
kurr spaske pa,
mashkull qe esht duke qa(2her)
Duke qaa...

ref:
BESO mos beso,lot e mia jan keto,
kurr spaske pa,
mashkull qe esht duke qa(2her)
Duke qaa...


Ky tekst u dërgua nga LoriDuli
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2004


Duli - Beso Mos Beso
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beso Mos Beso".
3. Video është e këngës "Beso Mos Beso", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0