Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Bani Nanes Temena Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

2x:
Mashalla moj lule mashalla
Boni nanes temena
Temena hic pa fjal
Se ta dha ma t'mirin djal

2x:
Mos ki dert moj lule
Se jem gzu dy fish
Per nuset e mira
Bojna shum gjymysh

2x:
Mashalla moj lule mashalla
Boni nanes temena
Temena hic pa fjal
Se ta dha ma t'mirin djal

2x:
Ma t'mirat urime
Per lulen qe e dina
Se na i bon yzmetin
Cajat kur ti pina

2x:
Mshalla moj lule mashalla
Boni nanes temena
Temena hic pa fjal
Se ta dha ma t'mirin djal


Ky tekst u dërgua nga  suatamzajDuli
Publikimi: 12/07/2013


Duli - Bani Nanes Temena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bani Nanes Temena".
3. Video është e këngës "Bani Nanes Temena", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 3