Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Hajde Xhanem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Hajde sonte xhanem
Kallem sonte kallem
Edhe flak ti banem
Bone zjarr ti atmosferen

Na ja dina rrenin xhanen xhanem xhan xhanem
Sonte loqkat thiri hajde xhanem hajde hajde
Rina te ky veni xhanem xhanem xhan xhanem
Ku bohet mas miri..

Po ta ha at Zemer ma e mira qike
Nuk po t thiri n emer se trynin ma ike
Xhanem hajde sonte ka dy ti i pina
Ma e mira ksaj bote sa tkesh qefin rinaa

Hajdee xhanem hajdee
e hajdee mos ki gajlee
po don zemra jote ma bon qejfin sontee

Na ja dina rrenin Xhanem xhanem xhan xhanem
Sonte loqkat thiri hajde xhanem hajde hajde
Rrina te ky venii xhanem xhanem xhan xhanem
Ku bohet mas mirii..

Po ta at zemer ma e mira qike
Nuk pot thiri n emer se trunin ma ike
Xhanem hajde sonte ka dy ti i pina
Ma e mira ksaj bote sa tkesh qefin rrina..


Ky tekst u dërgua nga NinaDuli
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/05/2017


Duli - Hajde Xhanem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Xhanem".
3. Video është e këngës "Hajde Xhanem", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0