Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dulla - Denimi Diss (Feat. Saja)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Haveri u qart,
Po leh si zagart,
Ti sje Denim lit,
Ti je Denim piss,
Un si fillim ua pruna kët diss

Ref(1x):
The Best Of All Time,
Everything what u have,
Is mine,
call me Striker
U think U R a Fighter
EverYbodY say I'm the king,
My Son,I'am UR FATHER,
REST IN PEACE,
FOR ALL BITCHES,
WHO HAVE A BIG DREAM,
We Are ON Top The Best Bigest Team(OTR)


Ky tekst u dërgua nga DJ HACKX(OTR OFFICIAL DJ)



Dulla OTR
Featuring: Saja
Publikimi: 08/12/2013


Dulla - Denimi Diss
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Denimi Diss".
3. Video është e këngës "Denimi Diss", por nuk këndohet nga Dulla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dulla OTR:


Komente 0