Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dulla - Bujrum Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

Refreni

Sille rrepin ma t fort, sille rrepin ma t fort
Nuk po du suport, i kam shokt ma t fort (x2)

Hajde bujrum pra, hajde bujrum pra, hajde bukrum pra
Jo nuk eshte shaka, jo nuk eshte shaka, jo nuk eshte shaka
Jo po jo po ca,jo po jo po ca, jo po ca
Hajde bujrum pra, bujrum pra, bujrum pra

Verse 1

T’jap doz ty permbi doz, s’je Montana je salc sos
Bujrum bos, nuk ke shons, bujrum bos nga cunat ton
Don Leshi, Don Preshi, Don Kari, Don Pidhi
Jo nuk njof Don tjeter shoki pervec se Don Vidit
Gezuar per ju gjith vitin, beati sun prek kreditin
Ti je kurv e vogel e Gilanit, e di ti
Une e di qe e meriton, me ta qi ftyren Meriton
Dita dites po afron, do shifna live ne o bonbon
Nuk kisha qejf po kto m provokun, cunat po m thojn Dulle boja nji boom
Cunat po m thon Dulle krejt t karikum, direkt nga qyteti me i lon kto pa gjum

Refreni

Sille rrepin ma t fort, sille rrepin ma t fort
Nuk po du suport, i kam shokt ma t fort (x2)

Hajde bujrum pra, hajde bujrum pra, hajde bukrum pra
Jo nuk eshte shaka, jo nuk eshte shaka, jo nuk eshte shaka
Jo po jo po ca,jo po jo po ca, jo po ca
Hajde bujrum pra, bujrum pra, bujrum pra

Verse 2

I keq n ket rrug kom vite, hajd hajd hajd hajd
Do me dit ku po rri un shqipe, hajd hajd hajd hajd
Grupi jon i pa prekshem njifet, hajd hajd hajd hajd
Tirona e jona, loja digjet, hajd hajd hajd hajd
Skenat jan plot, jena n Top Lista e jena on Top
Zari u kthy ne mulojm ket port, hynet shum thell po nuk ditet not
Ti nuk ke pako, pakot jan bosh
Polic e ke vllain, mos bo si kodosh
Jetimat me vete, kudo me vete
Gishtin ke komza, gati per shkrepje
Zhduku prej rruge, zhduku prej rruge
T vjeter ne jemi, njofim terrenin
Adresa te veni, cunat te Treni

Refreni

Sille rrepin ma t fort, sille rrepin ma t fort
Nuk po du suport, i kam shokt ma t fort (x2)

Hajde bujrum pra, hajde bujrum pra, hajde bukrum pra
Jo nuk eshte shaka, jo nuk eshte shaka, jo nuk eshte shaka
Jo po jo po ca,jo po jo po ca, jo po ca
Hajde bujrum pra, bujrum pra, bujrum pra

Verse 3

Per t’gjith ju kurvat e Estrades, jena rruga barrikades
Dulla esht nga t paret e bazes, ngelet tu u kap mas koqeve t dajes
Level, nga t paret o loja, ti po thu qe ska kjo zona
Po gabon haver ja bona, n llum ty tka ik koha
A thu asasino, njoni Gambino
serial komik, filmi Pirino
Dhe kur po flet po duket si Pino, un jam xha Peto per kto burratino
Duken si Buta ose si bushtra
Kurvat e ngushta, ja zgjeroj tutat
Papa me mision nona me cunat kshu si fillim un nji diss ua pruna

Refreni

Sille rrepin ma t fort, sille rrepin ma t fort
Nuk po du suport, i kam shokt ma t fort (x2)

Hajde bujrum pra, hajde bujrum pra, hajde bukrum pra
Jo nuk eshte shaka, jo nuk eshte shaka, jo nuk eshte shaka
Jo po jo po ca,jo po jo po ca, jo po ca
Hajde bujrum pra, bujrum pra, bujrum pra
Dulla OTR
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/03/2021


Dulla - Bujrum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bujrum".
3. Video është e këngës "Bujrum", por nuk këndohet nga Dulla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dulla OTR:


Komente 0