Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Malaj - A Je Mire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

U dridh nje zemer pikoj nje lot nje zei
Njohur thirri o zot
E ktheva koken te pash befasisht
Un e ti u dam diķur gabimisht

Takimi pas ndarjes ishte i veshtir
Pa dashje te pyeta si je? Aje mir?

Aje mir?

Jo mir nuk jam

Gjithqka mke dhan

Pa dashni mke lan

Aje mir?
Jo jo mir nuk jam

Gjithqka mke dhan

Pa dashni mke lan

Nga ndarja jon kaloj nje jete

Por mbrenda shpirtit ti kishe mbet

Zemrat qe duhen nuk ndryshojn kurr

Un e ti u ndiem njesoj si dikur

Takimi pas ndarjes ishte i veshtir

Pa dashje te pyeta si je? A je mir?

Aje mir?
Jo mir nuk jam
Gjithqka mke dhan
Pa dashni mke lan

Aje mir?
Jo jo mir nuk jam
Gjithka mke dhan
Pa dashni mke lan
Durim Malaj
Publikimi: 30/06/2019


Durim Malaj - A Je Mire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Je Mire".
3. Video është e këngës "A Je Mire", por nuk këndohet nga Durim Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Durim Malaj:


Komente 0