Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Malaj - Hajt Hajt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

HAJT HAJT KI ME PA TI CKA KE LSHU PREJ DORE TI DASHNI KURR NUK DHE DASHNI VEC MORE.
HAJT HAJT KI ME PA TI CKA KE LSHU PREJ DORE TI FJALT IKI ME RRENA DASHNI E KI VEC PARE

MKE THON TKAM XHAN E UN KAM FLEJT RAHAT KE LUJT MKE MUJT E MA KE BO SHAH MAT.
MAROJ PER TY NGJYNAH KE HY E KREJT CKA MKE BO TY KAN ME TU KTHY

REF.
HAJT HAJT KI ME PA TI CKA KE LSHU PREJ DORE TI DASHNI KURR NUK THE DASHNI VEC MORE.
HAJT HAJT KI PA TI CKA KE LSHU PREJ DORE TI FJALT I KI ME RRENA DASHNI E KI VEC PARE

SA SHUM TKAM DASHT KA ME RA NE MEND DIKUR KE LUJT MKE MUJT PO SKE ME ME PAS MO KURR.
MAROJ PER TY NGJYNAH KE HY E KREJT CKA MKE BO TY KAN ME TU KTHY

REF.
HAJT HAJT KI ME PA TI CKA KE LSHU PREJ DORE TI DASHNI KURR NUK DHE DASHNI VEC MORE.
HAJT HAJT KI PA TI CKA KE LSHU PREJ DORE TI FJALT I KI ME RRENA DASHNI E KI VEC PARE


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaDurim Malaj
Publikimi: 16/11/2020
Teksti: Ghulo


Durim Malaj - Hajt Hajt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajt Hajt".
3. Video është e këngës "Hajt Hajt", por nuk këndohet nga Durim Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Durim Malaj:


Komente 0