Më mbaj mend (për 1 muaj)

MIRUD & Genta Ismajli - Po Pina Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Genta: 
2 dekada ne kete loje une, 
Jom still a bad bi**h, 
Me mu nuk ki qka fol ti, 
Cause I'm a savage, 
Per ty une nuk kom kohe jo, 
Just got new fendi, 
E di qe po te dhemb ty, 
These bi**hes gonna envy

Chorus:
Hey yo it’s Genta,
Po pina, Po pina
Clubin e qojm n’kom na Kur vina
Po pina, Po pina
Po jo me ty nuk rrina 2x


MIRUD: 
Ani mori nuse, ani qafe gastare,
Ani mire nuse, ani qafe gastare
Ani a don rruze, ani a don pare
Ani a don rruze, ani a don pare
Ti e din qe me mire se une jo ski me gjet,
Krejt qka I ki harru, une ty ko me ti djeg
Tash me thirre, xheloz mem bo demek ti
Po sem ha, me kon je, e ku je ti

Refrenil: 
Po pina, po pina 
Pe pina edhe ka njo,
Po jo me ty nuk rrina,
Edhe clubin e qojm n'kom 
Na kur vina 2x


Ky tekst u dërgua nga EdonaMIRUD & Genta Ismajli
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/03/2022


MIRUD & Genta Ismajli - Po Pina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Pina".
3. Video është e këngës "Po Pina", por nuk këndohet nga MIRUD & Genta Ismajli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga MIRUD:


Komente 0