A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genta Ismajli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  2640
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Genta Ismajli është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Gentiana "Genta" Ismajli është një këngëtare shqiptare nga Kosova. Genta këndon kryesisht këngë komerciale pop dhe lëvizjet ne skenë dhe kercimi i saj energjik jane pjesë të imazhit të saj. Pak muaj pas lindjes se saj, u zhvendos me familjen në Çikago në Shtetet e Bashkuara. Vendosi të kthehej në Kosovë për disa arsye të ndryshme private por edhe se mendonte të hynte në tregun e muzikës vendore. Pak kohë kur ishte kthyer në Kosovë, Genta filloi n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Google+

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare

Guximi (2011)

Planet Me (2010)

Zero Zero (2008)

Possesiv (2006)

Më E Fortë Jam Unë (2005)

Mos Me Shiko (2004)


» Dërgo Një Këngë »

Dy Dashni
Zemra Thyhet
E Kam Provuar
Krejt E Din
Dridhem
Luj Me Mu
Feel
Guximi
Anuloje
Shkunde Tunde

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (26)


Artistë Të Ngjashëm:

Zanfina

Arta Bajrami

Adelina Emini

Nora Istrefi

Ryva Kajtazi

Kaltrina Selimi

Mirsa Kerceli

Vesa Luma

Afërdita Dreshaj

Soni Malaj


Tags: Genta Ismajli, Genta, Gentiana Ismajli, Gentjana Ismajli, Genta Ismaili

Genta Ismajli në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018