Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

E.M.G

Tags: E.M.G, E.Mg, Emg, Flamur Avdullahu

E.M.G është një këngëtar jo shumë i njohur. Flamur Avdullahu (EMG) Nga Mosha 10 Vjeqare ai filloj te mirret me muziken Rap Hip-Hop. Kenga e Par U Realizua Ne vitin 2003 Me Titull "Une Jom EMG". Ne Vitin 2008 ai Formoj Nje Grup StreeTKinG'$ (2008 - 2010).ku dhe me pas Hap Nje Studio Ingjizimi Me Emer StreeTKinG Home Records ....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017